Galeria:
pon - sob: 10:00 - 21:00; nie: 10:00 - 20:00
Cinema City:
pon - nie: 9:30 - do 15 min. od rozpoczęcia ostatniego seansu
CM ENEL-MED:
pon - pt: 7:00 - 21:00; sob: 7:00 - 15:00
Super-Pharm:
pon - sob: 9:00 - 22:00; nie: 10:00 - 20:00
Carrefour:
pon - sob: 09:00 - 22:00; nie: 10:00 - 21:00
ZDROFIT:
pon - pt: 6:00 - 23:00; sob - nie: 7:00-22:00
Promocja

Świeże śniadania i lunche w Starbucks na smaczny dzień

Świeże śniadania i lunche w Starbucks na smaczny dzień

W nowym roku Starbucks zaskakuje jeszcze bogatszą ofertą! Wśród świeżych i przygotowywanych na miejscu przekąsek znajdziecie propozycje idealne na śniadanie i lunch. Codziennie do wyboru znajdziecie dwa rodzaje pysznych kanapek: kajzerkę lub bagietkę w różnych wersjach smakowych. Dla tych, którzy liczą kalorię mamy też zdrowe sałatki oraz jogurt z owocami. Taki posiłek w połączeniu z aromatyczną kawą sprawią, że ze Starbucks Twój dzień stanie się… jeszcze smaczniejszy!

Zacznij od śniadania!

Niektórzy nie wyobrażają sobie poranka bez kubka kawy, a inni nie wychodzą z domu bez śniadania. Niezależnie od tego, którą opcję preferujecie, ważne by dobrze rozpocząć swój dzień! Jeśli rano zawsze macie za mało czasu na przygotowanie pierwszego posiłku – nic straconego! Bariści Starbucks zaserwują Wam nie tylko wyśmienitą kawę, ale też przygotowywane na miejscu propozycje śniadaniowe: świeże kajzerki z ogórkiem i twarożkiem lub szynką, ogórkiem i sałatą, lekkie bagietki z łososiem i serkiem, z kurczakiem i szpinakiem lub caprese z mozzarellą oraz jogurt naturalny z granolą i z musem z mango albo jagód. Radość z pysznie rozpoczętego dnia gwarantowana dla wszystkich!

Smaczna przerwa w Starbucks!

Rozkojarzenie i spadek efektywności w pracy to znak, że potrzebna jest przerwa. Warto zaplanować ją w miejscu, które pozwoli na szybki posiłek i przyjemną chwilę odcięcia się od bieżących spraw. Doskonała kawa pobudzi i pozwoli znów sprawnie działać, a smaczne sałatki zaspokoją głód. Dostaniecie je w kilku wariantach. W wersji jarskiej z kaszą kuskus, fetą, pomidorkami cherry, czerwoną cebulą i sosem balsamicznym. Natomiast w wersji mięsnej: z kurczakiem, makaronem, brokułami oraz sosem czosnkowym. „Dla klientów, którzy odwiedzają kawiarnie w środku dnia, przygotowaliśmy propozycje będące idealnym pomysłem na przerwę na lunch” – tłumaczy Magdalena Jurdziak, Marketing Manager CEE. – „Stanowią zgrany duet z serwowanymi napojami, dzięki czemu w Starbucks można zjeść wartościowy posiłek i napić się ulubionej kawy”.

Zdrowa opcja w biegu

Nie masz czasu na dłuższą przerwę na lunch? Wszystkie sałatki i świeże, przygotowywane na miejscu kanapki możesz też zabrać ze sobą na wynos. Najlepszy wybór w przypadku pośpiechu i nagłego głodu!

Ręcznie przygotowywane przez baristów kanapki, jogurty, jak i sałatki znajdziecie w Starbucks przez cały rok, a co pewien czas możecie spodziewać się odświeżania ich menu o sezonowe nowości. Do każdej propozycji – śniadania, lunchu czy sałatki – Starbucks oferuje napój. Możecie go dodatkowo spersonalizować wspólnie z baristą , tak by razem z posiłkiem stanowiły naprawdę zgrany zestaw!

Oferta cenowa:

Kajzerka – 4,95 zł

  • Z ogórkiem i naturalnym twarożkiem
  • Z szynką, ogórkiem i sałatą

Jogurt naturalny – 7,95 zł

  • Jogurt naturalny z granolą i z musem z mango
  • Jogurt maturalny z granolą i z musem z jagód

Bagietka – od 12,95 do 14,95 zł

  • Caprese z mozzarellą, pomidorem, bazylią i sosem pesto – 13,95 zł
  • Z kurczakiem, szpinakiem, grillowaną papryką i musztardą dijon – 13,95 zł
  • Z łososiem, serkiem, świeżym ogórkiem i koperkiem – 14,95 zł

Sałatka – 15,95 zł

  • Sałatka kuskus z fetą, pomidorkami cherry, czerwoną cebulą i sosem balsamicznym
  • Sałatka z kurczakiem, makaronem, brokułami i sosem czosnkowym

Data rozpoczęcia: 21.01.2016
Data zakończenia: 29.02.2016

Gdzie?

Starbucks – parter

pon - pt: 09:00 - 21:30
sob: 9:30 - 21:30
nie: 9.30 - 20:30

http://www.starbucks.pl; www.amrest.eu

(71) 386-14-54

Branża: Kawiarnie i restauracje

sbxwarszawapromenada@amrest.eu

Loading map...

Mapa
2D
Poziom

×