Galeria:
pon - sob: 10:00 - 21:00; nie: 10:00 - 20:00
Cinema City:
pon - nie: 9:30 - do 15 min. od rozpoczęcia ostatniego seansu
CM ENEL-MED:
pon - pt: 7:00 - 21:00; sob: 7:00 - 15:00
Super-Pharm:
pon - sob: 9:00 - 22:00; nie: 10:00 - 20:00
Carrefour:
pon - sob: 09:00 - 22:00; nie: 10:00 - 21:00
ZDROFIT:
pon - pt: 6:00 - 23:00; sob - nie: 7:00-22:00
Promocja

Jesień w Timberland

Jesień w Timberland

 

EVERYDAY CASUAL

 

Deszczowa, chłodna, szara. Słoneczna, ciepła, złota. Jesień to czas zmian. Nieprzewidywalnej pogody, ostatnich dni wakacji i pierwszych przymrozków zapowiadających nadchodząca zimę. Możesz się na nią przygotować. Wybrać najwygodniejsze buty, postawić na kurtkę, która sprawdzi się w każdych warunkach. Wybierz technologie od Timberland.

 

Wygoda i elastyczność – SensorFlex™

Odwołane spotkanie, niespodziewany korek, wizyta w sklepie po drodze z pracy. Bliscy, którzy czekają na Ciebie w domu, pies, który nie może się doczekać wieczornego spaceru. Każdego dnia musisz być elastyczny. Planować czas tak, by mieć go na wszystko co najważniejsze. Potrzebujesz butów, które Ci w tym pomogą.

Dadzą wsparcie, komfort i elastyczność. Kluczem jest technologia SensorFlex™. Trzy warstwy podeszwy, które razem zapewniają maksymalną wygodę noszenia.

W modelu KILLINGTON Half Cab technologia połączona została z wysokiej jakości skórą z garbarni klasy LWG Silver. Uzupełniona dodatkowo o miękką wyściółkę, wykonaną w 50% z przetworzonego PET oraz o antybakteryjną wkładkę Ortholite pozwala cieszyć się pełną wygodą nawet podczas długich i intensywnych jesiennych dni.

 

Ochrona niezależnie od pogody – Compatible Layering System

Słoneczne poranki, chłodne i deszczowe popołudnia. Jesień lubi zaskakiwać. Wiesz, że nie będziesz mieć chwili na przebranie. Momentu, by wrócić do domu i zmienić kurtkę. Wybierz taką, która zapewni Ci maksymalną ochronę. Dzięki technologii Compatible Layering System pozwoli Ci na dobranie warstw, które są Ci potrzebne. Podczas chłodnych dni wykorzystaj podpinkę, podczas tych cieplejszych noś lżejszą wersję Snowdon Peak 3-in-1.

Nieważne czy wybierzesz granatowy model i klasyczny, militarny krój M65, czy postawisz na nieco dłuższą, oliwkową parkę. Każda z nich dzięki technologii Dryvent™ zapewni maksymalną ochronę przed przemoczeniem. Dopasuj je do siebie i swojego stylu.

Ciesz się jesienią z Timberland. Swoich modeli doskonałych na tę porę roku szukaj w salonach Timberland i na Timberland.pl

 

Komfort, trwałość. Unikatowy design. Wpisane w DNA marki od momentu powstania Timberland. Od czasu pierwszych prób i prezentacji kultowego 10061 dedykowanego ciężko pracującym osobom, dla których komfort jest priorytetem.

 

Historia Timberland to opowieść o unikatowych projektach. Wyrazistych bryłach, systemach gwarantujących pełen komfort noszenia. Przeznaczonych dla ludzi, którzy cenią jakość. Miejskich zdobywców i tych, którzy nie boją się przekraczać granic.

To odpowiedź o odpowiedzialności. Nie tylko za produkt. Także za środowisko naturalne i miejsca pracy. Recyklingowe materiały, nadzór nad fabrykami, lokalna pomoc, działania CSR. Kupując produkty sygnowane słynnym drzewkiem nie musisz mieć żadnych wątpliwości.

Wybierając bootsy, stawiając na snekaery, decydując się na kurtkę lub t-shirt, poszukując nieprzemakalnych bucików dla dziecka – masz pewność. Jakości, świetnego wyglądu. Timberland staje się częścią Twojej własnej historii. Od Ciebie zależy jaka ona będzie.

Odzież, obuwie i akcesoria sygnowane słynnym drzewkiem znajdziesz w salonach Timberland oraz na www.timberland.pl

 

 

 

Data rozpoczęcia: 21.10.2017
Data zakończenia: 31.10.2017

Gdzie?

Timberland

pon - sob: 10:00 - 21:00
nie: 10:00 - 20:00

http://www.timberland.pl

785-680-033

Branża: Moda, Obuwie i akcesoria skórzane

s036@skleptimberland.pl

Loading map...

Mapa
2D
Poziom

×