Galeria:
pon - sob: 10:00 - 21:00; nie: 10:00 - 20:00
Cinema City:
pon - nie: 9:30 - do 15 min. od rozpoczęcia ostatniego seansu
CM ENEL-MED:
pon - pt: 7:00 - 21:00; sob: 7:00 - 15:00
Super-Pharm:
pon - sob: 9:00 - 22:00; nie: 10:00 - 20:00
Carrefour:
pon - sob: 09:00 - 22:00; nie: 10:00 - 21:00
ZDROFIT:
pon - pt: 6:00 - 23:00; sob - nie: 7:00-22:00
Oferta pracy

Sprzedawca – Bytom

Dodano: 30 stycznia 2019

BYTOM to marka dla współczesnych mężczyzn. Na bazie wieloletnich doświadczeń i obserwacji trendów, marka tworzy pełne stylistycznie kolekcje mody męskiej. Kolekcje sprzedawane są w sieci 117 sklepów w Polsce oraz w sklepie internetowym www.bytom.com.pl.

W związku z rozwojem sieci sprzedaży, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca

Miejsce pracy: Promenada, Warszawa

Opis stanowiska:

Zadaniem i obowiązkiem Sprzedawcy będzie maksymalizowanie wielkość sprzedaży w Salonie Firmowym BYTOM. Obsługa i sprzedaż będzie realizowana przy zachowaniu wysokich wymogów, standardów i kultury obsługi, zgodnych z obowiązującymi zasadami, opisanymi w procedurach pracy Salonów Firmowych BYTOM.

Wymagania:

  • orientacja na realizację celów sprzedażowych i rozwojowych,
  • umiejętność komunikacji w kontaktach z Klientem i Zespołem,
  • entuzjazm oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • kreatywność i dynamika w działaniu,
  • mile widziane doświadczenie w branży.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • profesjonalny program szkoleń przygotowujących do pracy,
  • możliwości rozwoju zawodowego i awansu,
  • motywacyjny system wynagrodzeń.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: dagmara.podlodowska@bytom.com.pl