Galeria:
pon - sob: 10:00 - 21:00; nie: 10:00 - 20:00
Cinema City:
pon - nie: 9:30 - do 15 min. od rozpoczęcia ostatniego seansu
CM ENEL-MED:
pon - pt: 7:00 - 21:00; sob: 7:00 - 15:00
Super-Pharm:
pon - sob: 9:00 - 22:00; nie: 10:00 - 20:00
Carrefour:
pon - sob: 09:00 - 22:00; nie: 10:00 - 21:00
ZDROFIT:
pon - pt: 6:00 - 23:00; sob - nie: 7:00-22:00
Oferta pracy

AB FOTO – Sprzedawca

Dodano: 13 października 2018

Sieć salonów fotograficznych na terenie Polski,  specjalizująca się w sprzedaży usług i sprzętu fotograficznego oraz rozwijająca sprzedaż telefonów i akcesoriów GSM.

AB FOTO zatrudni doświadczonego SPRZEDAWCĘ salonie.

Dystrybutor marek

Huawey, SONY, LG, Motorola, Microsoft, iPhone, JBL, Canon, Nikon , Panasonic, Olympus, FujiFilm , Sigma, Hama , Vanguard

Sprzedawca w salonie AB FOTO

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż smartfonów, laptopów, komputerów, akcesoriów GSM
  • Obsługa klienta w zakresie zakupów ratalnych i ubezpieczenia sprzętu
  • Sprzedaż usług fotograficznych
  • Wykonywanie zdjęć do dokumentów
  • Sprzedaż sprzętu fotograficznego i optycznego
  • Dbanie o czystość i porządek w salonie
  • Ekspozycja towarów zgodnie ze standardami firmy
  • Współpraca z centralą firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w handlu
  • Komunikatywność
  • Bardzo duża aktywność w dążeniu do wyznaczonego celu
  • Znajomość sprzętu fotograficznego w stopniu podstawowym
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność pracy w zespole  i dobra organizacja pracy
  • Znajomość obsługi komputera i kasy fiskalnej

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie
  • Pracę w zgranym zespole
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Stałe wynagrodzenie plus premia
  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia na ciekawym stanowisku

prosimy o podsyłanie cv na adres: centrala@abfoto.pl

W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 233, poz. 883)”

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez AB FOTO SP. Z O.O.  z siedzibą w WARSZAWIE zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest AB FOTO SP. Z O.O.  z siedzibą w WARSZAWIE, Aleje Jerozolimskie 176. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.